Římskokatolické farnosti Nová Hradečná, Libina a Oskava

Připravuje se


3. prosince 2023 (neděle) v 15 hodin

Osadní výbor spolu s chalupáři z Mladoňova vás zvou na ADVENTNÍ KONCERT, který se koná v neděli 3. prosince v 15 hoidn v kostele sv. Mikuláše v Mladoňově. Zahraje a zazpívá soubor Šum-Šum ze Šumvaldu. Vstupné dobrovolné.


9. prosince 2023 (sobota) ve 14 hodin

Římskokatolická farnost Libina spolu s pořadateli z Mladoňova zve na POUTNÍ MŠI SVATOU K POCTĚ SV. MIKULÁŠE v Mladoňově.

Mše svatá se koná v sobotu 9. prosince ve 14. hodin. Po ní bude pro poutníky připraveno tradiční pohoštění.


15. prosince 2023 (pátek) v 18 hodin

Dívky od 18 do 30 let jsou zvány na adventní duchovní obnovu. Pořádají ji sestry sv. Kříže v klášteře v Kroměříži 15. – 17. prosince. Přednáškami bude provázet P. Jan Polák. Přihlásit je třeba poslat na email duchovniobnova@seznam.cz do 4. prosince.


16. prosince 2023 (sobota) ve 14 hodin

Vážení adoptivní rodiče a podporovatelé projektu „Adopce na dálku“.

S radostí Vás osobně zvu na setkání, které se bude konat v sobotu 16. prosince 2023 ve 14 hodin v aule VOŠ Caritas v Olomouci (pozvánka v příloze), je to poslední týden před Vánocemi.

Toto setkání bude příležitostí ke sdílení zkušeností a postřehů z mé monitorovací mise, kterou jsem absolvoval na přelomu měsíce září a října letošního roku po pěti letech. Chtěl bych se s Vámi podělit o své zážitky a zároveň Vám osvětlit složitou a nelehkou situaci lidí na Haiti. Setkání bych chtěl doprovodit fotoprezentací, kterou jsem při své cestě vytvořil a doplnit výkladem s následnou diskuzí s Vámi.

Cílem tohoto setkání je nejen představit aktuální situaci na Haiti a plán pomoci, ale také Vám chci osobně poděkovat za Vaši bezvýhradnou podporu. Vaše angažovanost má skutečný dopad, a my si toho velmi vážíme.

Prosím o potvrzení Vaší účasti e-mailem, abychom mohli lépe naplánovat průběh akce. Ještě jednou Vám děkuji a těším se na společně strávené sobotní odpoledne s Vámi.

S pozdravem  Mgr. Roman Musil, koordinátor pro Haiti, Arcidiecézní charita Olomouc


Charita Šternberk:
sternberk.caritas.cz