Popis fary a chlévů Libina

Budova fary

Fara se nachází ve středu obce. Její rozsáhlá zahrada nabízí možnost stanování, táboráku, stodola o výměře 100 m2 čítá možnost promítání filmů, hraní her za deštivého počasí apod. Objekt slouží pro dětské a rodinné rekreace, vyjímečně pro rodinné oslavy místních farníků (pouze po dohodě).

Kapacita fary: 31 na postelích
Doprava:  vlak, bus
Vytápění: plyn, dřevo

Adresa: Jiráskova 33, Libina, 788 05

Dále je k dispozici “kalčo” – stolní fotbal, možné  WI-FI připojení a možnost domluvit si k zapůjčení klíče od farního kostela.
Na faře samotné se nachází kuchyň, vybavená pro 35 osob (sporák, myčka, lednička, mikrovlnná trouba, nádobí…) Jídelna s promítací plochou a tabulí , 3 sprchy, 4 toalety, umývárna. Nocuje se na dvoupatrových postelích ve 4 místnostech + menší místnost pro kněze nebo vedoucího.
Z hygienických důvodů je nutné si na postele přivést vlastní prostěradlo.
Cena:    100,- Kč os/noc pro týdenní pobyty,pronájem fary na víkend 6.200,- Kč + elektřina, voda, plyn

Během července a srpna upřednostňujeme na faře celotýdenní pobyty.

Fara ani chlévy nejsou určeny ke komerčním účelům.

Budova chlévů

Vytápění: dřevo, elektřina

Pro pouze malé rodinné oslavy místních farníků nabízíme prostory chlévů za  4000,- Kč a stodoly za 1000,- Kč za víkend + energie. Za každý další započatý den 500,- Kč.

Případné dotazy, prosím, směřujte na paní Lenku Nevřalovou: 723 626 896