Připravuje se

14. července 2024 (neděle) ve 12 hodin

Zveme děti na letní farní tábor, který se uskuteční v Sobotíně od 14. do 20. 7. 2024. Tábor je pro děti od 6 do 13 let. Platba za dítě je 2 400 Kč (za dalšího sourozence se bude vybírat o 100 Kč méně).

Vyplněnou přihlášku odevzdejte do 20. června na faru v Nové Hradečné. Můžete osobně nebo naskenovanou na email: fanovahradecna@ado.cz.

Prihlaska na tabor 2024.pdf

11. července 2024 (čtvrtek) v 8 hodin

Přijměte pozvání na Konferenci Charis, která se bude konat ve dnech 10. - 14. července 2024 v Brně. Hostem letošní konference bude P. Jozef Mihok. Hlavní program proběhne v pavilonu F na brněnském výstavišti. Program konference tvoří přednášky, adorace, bohoslužby, společná modlitba a neformální setkání.

Další informace a přihlašování jsou na webu:

5. července 2024 (pátek) v 10 hodin

Přijměte pozvání na Dny lidí dobré vůle na Velehrad. Konají se tradičně ve dnech 4. a 5. července.

Podrobný program je na plakátku. Ve čtvrtek v 18 hodin se koná modlitba za vlast, kterou bude přenášet TV NOE. V pátek je slavnostní bohoslužba v 10,30 hodin přenášena Českou televizí. Hlavním celebrantem bude olomoucký arcibiskup Mons. Josef Nuzík, kazatelem bude apoštolský nuncius Mons. Jude Thaddeus Okolo.

16. června 2024 (neděle) v 15 hodin

Přijměte pozvání na poutě k sv. Antonínovi. Po každé poutní mši svaté je u kapličky malé pohoštění.

7. června 2024 (pátek) ve 20 hodin

Přijměte pozvání na Noc kostelů v  Mladoňově. Bude se konat v pátek 7. června v kostele sv. Mikuláše ve 21 hodin. Půjde o hodinový obrazový i zvukový záznam koncertu Komorního sboru Martinů Voices pod vedením sbormistra Lukáše Vasílka. Jedná se o americké spirituály. Hodinu před koncertem bude možné prohlédnout si zákoutí kostela, např. kůr či věž. Vstup volný.

7. června 2024 (pátek) v 18 hodin

Přijměte pozvání na Noc kostelů do Medlova. Koná se v pátek 7. června. Podrobný program je na plakátku.

31. května 2024 (pátek) v 18 hodin

POZVÁNÍ PRO MLADÉ:

Ahoj!

Přijeď s námi prožít blížící se konec školního roku. Zveme Tě na stanovačku ve Štěpánově 31. 5. - 2. 6. Začínáme v 18:00 na farní zahradě. Můžeš se těšit na hry, dobré jídlo, výlet a hlavně na kamarády. S sebou něco do kuchyně, sportovní oblečení, pevné boty, karimatku, spacák,  200 Kč a stan (pokud nemáš, nevadí).

Místo přihlašování se zapiš do rozpisu stanů. Odkaz najdeš na sociálních sítích mládeže, nebo si naskenuj QR kód z plakátku.

Těšíme se na Tebe!

Tvoji animátoři

26. května 2024 (neděle) v 15 hodin

Přijměte pozvání na pouť Navštívení Panny Marie v kostele v Troubelicích v neděli 26. května 2024. V 15 hodin bude slavnostní mše svatá. Po mši svaté bude společné posezení v restauraci Hanačka. Vstup volný.

17. května 2024 (pátek) v 21 hodin

Mládež děkanátu Šternberk zve na noční pouť z Červenky na Svatý Kopeček.

Začínáme mší svatou na Července v pátek 17. 5. ve 21 hodin. Poté nás čeká asi 30 kilometrová pouť Litovelským Pomoravím. Naši cestu zakončíme mší svatou v bazilice Navštívení Panny Marie na Kopečku. Konec v sobotu kolem 7,15 hodin. S sebou: pláštěnku, dobré boty, svačinu, pití a baterku. Těšíme se na Tebe!

5. května 2024 (neděle) v 10 hodin

Přijměte pozvání na pouť k sv. Floriánovi do Oskavy.

Uskuteční se v neděli 5. května 2024. V 9,40 hodin vyjde slavností průvod od obecního úřadu. V 10 hodin bude poutní mše svatá ve farním kostele. Po ní jste všichni zváni na pohoštění na farní zahradu. Zahraje nám dechová hudba Rohelanka. Společný program bude ukončen slavnostním požehnáním v kostele v 15 hodin.