Připravuje se

14. února 2024 (středa)

I letos se můžete zapojit do postní aktivity "Postní kapky"      (téma - BOŽÍ SLOVO). Prostřednictvím mobilní aplikace (Android), e-mailu, SMS nebo webové stránky můžete každý den dostat krátké inspirace. Více na www.postnikapky.cz nebo plakátku.

10. února 2024 (sobota) ve 20 hodin

Přijměte pozvání na Ples Charity s módní přehlídkou. Koná se v sobotu 10. 2. 2024 od 20 hodin v kulturním domě v Újezdě u Uničova. K tanci a poslechu hraje skupina GAMA. Vstupné 150,- Kč. Bohaté občerstvení zajištěno. Srdečně zvou pracovníci Charity.

4. února 2024 (neděle) ve 14 hodin

V neděli 4. února pořádá Orel Troubelice dětský maškarní karneval. Začátek je v Orlovně ve 14,30 hodin. Jste srdečně zváni.

3. února 2024 (sobota) v 9 hodin

Přijměte pozvání na HROMNIČNÍ POUŤ MATEK. Koná se v sobotu 3. února ve Šternberku v kostele Zvěstování Panny Marie. Podrobný program je na plakátku.

2. února 2024 (pátek) ve 20 hodin

Přijměte pozvání na ORELSKÝ PLES, který bude v pátek 2. února v Orlovně v Troubelicích. Začátek ve 20 hodin. K tanci a poslechu hraje O.K. MUSIC.

Kontakt pro zakoupení vstupenek: Tomáš Polák, tel. 608 407 453, feferon@seznam.cz. Vstupenky je možné zakoupit i na místě.

19. ledna 2024 (pátek) v 18 hodin

Ahoj. Zveme tě na další děkanátní akci, tentokrát se jedná o víkendovku na téma vztahy v Nové Hradečné. Můžeš se těšit na přednášku a svědectví od manželů Adamíkových, na pokec s kamarády a na zábavné hry.

Začínáme mší svatou v pátek 19.1. v 18:00 v Nové Hradečné. Konec v neděli v dopoledních hodinách. S sebou: karimatku, spacák, papuče, teplé oblečení na ven a do kostela, něco do kuchyně a 250 Kč. Přihlašuj se do středeční půlnoci na sociálních sítích mládeže. Těšíme se na tebe!

7. ledna 2024 (neděle) v 15 hodin

Přijměte pozvání na TŘÍKRÁLOVÝ KONCERT do Medlova. Koná se v neděli 7. ledna v 15 hodin v kostele sv. Petra a Pavla. Účinkuje pěvecký sbor Carmen Zábřeh, soubor MedHÚZa a na varhany zahraje Vítězslav Bittner. Výtěžek z dobrovolného vstupného bude věnován do Tříkrálové sbírky.

28. prosince 2023 (čtvrtek) v 16 hodin

Přijměte pozvání do kostela sv. Vavřince v Nové Hradečné ve čtvrtek 28. 12. v 16 hodin. Společně si zazpíváme koledy a potěšíme se tak po vzoru našich předků z narození Spasitele.

20. prosince 2023 (středa) ve 20 hodin

Dopis o situaci na Haiti ohledně "Adopce na dálku".

16. prosince 2023 (sobota) v 15 hodin

Přijměte pozvání na Adventní koncert, který se uskuteční v kostele sv. Vavřince v Nové Hradečné v sobotu 16. prosince v 15 hodin. Účinkuje soubor Vocallica ze Šternberka. Vstupné dobrovolné.