Vítejte! Co si přejete udělat?

Úvodní stránka

Něco o nás

Naše farnosti spravuje od roku 2016 P. Karel Janečka, který sídlí na faře v Nové Hradečné. Naše farnosti jsou součástí olomoucké arcidiecéze a děkanátu Šternberk.

11. dubna 2020 (sobota) ve 23 hodin

Milí farníci!

Protože letošní Velikonoce je nutné prožít v domácím prostředí, byl nám poskytnut námět, jak je možné prožít svaté třídenní v rodinném kruhu a připomenout si, co v ty dny slavíme. Je možné to využít celé nebo jen část, podle Vašich možností. Tento námět přikládám zde jako přílohu.

12. dubna 2020 (neděle) ve 12 hodin

Zde najdete modlitbu pro domácí žehnání pokrmů o Velikonocích.

13. dubna 2020 (pondělí) ve 20 hodin

Milí farníci a ostatní návštěvníci těchto stránek, místo akcí, které nyní nelze plánovat, vkládám zde soubory modliteb, které můžeme použít v této obtížné době. Zde vkládám modlitbu otce arcibiskupa Jana Graubnera.

14. dubna 2020 (úterý) ve 20 hodin

Zde najdete křížovou cestu v době pandemie koronaviru.

15. dubna 2020 (středa) ve 20 hodin

Zde najdete různé modlitby k použití.

17. dubna 2020 (pátek) ve 20 hodin

V této době, kdy jsme odkázáni více na elektronické spojení, dovoluji si přidat jedno zamyšlení, které jsem ovjevil na internetu. Je dobré, když nám zůstává v této situaci i smysl pro humor, ale je to také doba vhodná k vážnému přemýšlení. o. Karel

Více akcí v sekci „Připravuje se“