Popis fary a chlévů Libina

Z DŮVODU  UBYTOVÁNÍ UKRAJINSKÝCH RODIN POZASTAVUJEME REZERVACI BUDOVY FARY.
DOSAVADNÍ REZERVACE BUDEME ŘEŠIT DLE AKTUÁLNÍ SITUACE TELEFONICKY. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.
Budova fary

Fara se nachází ve středu obce. Její rozsáhlá zahrada nabízí možnost stanování, táboráku, stodola o výměře 100 m2 čítá možnost promítání filmů, hraní her za deštivého počasí apod. Objekt slouží pro dětské a rodinné rekreace, vyjímečně pro rodinné oslavy místních farníků (pouze po dohodě).

Kapacita fary: 32 na postelích
Doprava:  vlak, bus
Vytápění: plyn, dřevo

Adresa: Jiráskova 33, Libina, 788 05

Dále je k dispozici “kalčo” – stolní fotbal, možné  WI-FI připojení a možnost domluvit si k zapůjčení klíče od farního kostela.
Na faře samotné se nachází kuchyň, vybavená pro 35 osob (sporák, myčka, lednička, mikrovlnná trouba, nádobí…) Jídelna s promítací plochou a tabulí , 3 sprchy, 4 toalety, umývárna. Nocuje se na dvoupatrových postelích ve 4 místnostech + menší místnost pro kněze nebo vedoucího.
Z hygienických důvodů je nutné si na postele přivést vlastní prostěradlo.
Cena:    80,-Kč os/noc + elektřina, voda, plyn

Během července a srpna upřednostňujeme na faře celotýdenní pobyty.

Fara ani chlévy nejsou určeny ke komerčním účelům.

Budova chléva

Ke stylovému posezení místním nabízíme nově vyspravené farní chlévy s vybavenou kuchyňkou a samostatným soc. zázemím.

Kapacita chlévů: 35 míst k sezení u stolů

Vytápění: dřevo, elektřina

Pro rodinné oslavy místních farníků nabízíme prostory chlévů za  3000,- Kč za víkend + energie. Z technických důvodů kapacita 35 osob.

Případné dotazy, prosím, směřujte na paní Lenku Nevřalovou: 723 626 896