Římskokatolická farnost Nová Hradečná

Připravuje se

6. října 2018 (sobota) v 17 hodin

Přijměte pozvání na koncert k 100. výročí republiky a k poctě sv. Václava do Bedřichova a do Libiny.

15. září 2018 (sobota) v 15 hodin

ODPOLEDNE ANIMÁTORŮ

Baví tě zapojovat se do života děkanátu?Máš nápady a chuť pomáhat s organizací některé akce? Nebo tě naopak na předchozí akci něco naštvalo a máš nápad, jak to udělat jinak?

Potom přijď v sobotu 15.9. v 15 hodin na faru do Nákla! Budeme nejen plánovat akce na tento rok, ale hlavně se dobře pobavíme a poznáme. Zvaní jsou úplně všichni, i bez organizačních zkušeností!

Děkuji vám a s Pánem Bohem

Jakub Smyčka

12. srpna 2018 (neděle) v 15 hodin

Římskokatolická farnost Nová Hradečná zve na pouť k poctě sv. Vavřince, patrona kostela a farnosti.

Mše svatá bude ráno v 8 hodin a slavná poutní bude v 10 hodin. Tuto bude celebrovat P. Savio Řičica, dominikán z Olomouce. V 14,30 hodin bude svátostné požehnání. Po něm posezení na farní zahradě s dechovkou Rohelankou.

V rámci pouti bude opět MISIJNÍ JARMARK. Všichni jste srdečně zváni.

10. srpna 2018 (pátek) v 15 hodin

Ve farnosti Nová Hradečná se uskuteční příměstský tábor, který pořádá Centrum pro rodinu děkanátu Šternberk. Tábor bude probíhat v Orlovně v Troubelicích 6. - 10.  srpna. Informace a podrobnosti jsou k nalezení na webu http://sternberk.dcpr.cz/tábory.html .

22. července 2018 (neděle) v 15 hodin

Římskokatolická farnost Oskava srdečně zve na poutní mši svatou do Bedřichova. Uskuteční se v neděli 22. 7. 2018 v 15 hodin.

22. července 2018 (neděle) ve 13 hodin

Letní křesťanský tábor ve Velkých Losinách pro děti ve věku od 6 do 13 let. Usilujeme o to, aby to byl krásný týden prožitý s Bohem plný přátelství, dobrodružství, odvahy, srandy, zpěvu, her i radosti. Na táboře se vypravíme do země zvané Středozemě obývané hobity, trpaslíky, elfy, ale i skřety, tupými zlobry nebo hrůzu nahánějícími draky. Sami jsme zvědaví, co všechno na této dobrodružné cestě, jejímž cílem je Osamělá hora, potkáme a zažijeme! Už sama hora skýtá ohromné poklady, tajemství, ale i strašlivého draka Šmaka, se kterým se budeme muset vypořádat. Máš odvahu vyjít ze své pohodlnosti a přidat se?!

Přihláška.pdf

Informace pro rodiče.pdf

Za tým nadšených mladých lidí z různých koutů Olomoucké arcidiecéze zvou a těší se na Vás Lidka Hájková (734264430) a Franta Pospíšil (739782323)

Více nebo stejně informací na facebooku.

16. června 2018 (sobota) v 16 hodin

Poutní mše svaté k poctě sv. Antonína Paduánského:

Pískov – sobota 9. 6. v 10 hodin. Po mši svaté pohoštění u kaple.

Třemešek – sobota 9. 6. v 16,30 hodin. Po mši svaté pohoštění u kaple.

Dolní Libina – neděle 10. 6. v 15 hodin. Po mši svaté bude u kaple pohoštění a posezení s dechovkou.

Obědné – středa 13. 6. v 18 hodin.

Hradec – pátek 15. 6. v 17 hodin. Po mši svaté pohoštění u kaple.

Mostkov – sobota 16. 6. v 16,30 hodin. Po mši svaté pohoštění u kaple.

3. června 2018 (neděle) v 15 hodin

Zveme srdečně na pouť Navštívení Panny Marie do Troubelic. Poutní mše svatá bude v neděli 3. června v 15 hodin v kapli v Troubelicích. Po ní bude následovat společné posezení v restauraci Hanačka.

25. května 2018 (pátek) ve 22 hodin

Zveme srdečně na NOC KOSTELŮ do Nové Hradečné v pátek 25. května 2018. Program bude od 18 hodin do 21,30 hodin.

19. května 2018 (sobota) v 19 hodin

Zveme všechny, kdo se chtějí otevřít znovu Duchu svatému. Můžeme společně prožít vigilii před slavností seslání Ducha svatého v Troubelicích v sobotu 19. května. V 18 hodin bude mše svatá a po ní v 19 hodin budou následovat modlitby chval, prosby za odpuštění i přímluvné modlitby. Dovolme Duchu svatému, aby nás stále víc upevňoval ve spojení s Ježíšem.

« Zobrazit starší akce

Zobrazit mladší akce »