Římskokatolická farnost Nová Hradečná

Připravuje se

13. dubna 2018 (pátek) v 18 hodin

Extrém - děkanátní výsadek je akce pro všechny, kteří mají rádi túry (noční), dobrodružství a nebojí se zajímavých úkolů.

Účastníci budou rozděleni do skupin podle úrovní obtížnosti dle vlastního uvážení.

PŘIHLÁSIT SE můžete (nejlépe do 9.4!!!) na tomto odkaze: https://goo.gl/forms/pjaWIVFjCPhs2sOE3

24. března 2018 (sobota)

Animátoři Šternberského děkanátu zvou všechny mladé od 13 let na Děkanátní setkání mládeže v Újezdu u Uničova. Od 9 do 18 hodin. Cena je 60kč.

17. března 2018 (sobota) ve 14 hodin

Zveme všechny zájemce na postní duchovní obnovu do Troubelic. Připomeňme si, že Bůh stále nabízí své milosrdenství a jeho nabídka platí i pro nás.

23. února 2018 (pátek) v 18 hodin

Všechny zveme k prožití společné modlitby křížové cesty v Rudě u Rýmařova od 18h.

Tým AnimoŠt (animátoři děkanátu Šternberk)

9. února 2018 (pátek) v 19 hodin

Zveme všechny mladé mezi 13-18 lety ke strávení společného víkendu 9. – 11. 2. na faře v Nové Hradečné. Poznáme lépe sami sebe i Boha a u toho se budeme skvěle bavit. Pár zajímavých slov nám přijede říct dominikán P. Gabriel. Sraz všech účastníků bude v 19:00, na vlakovém nádraží v Nové Hradečné. Čekáme na tvou přihlášku na email a těšíme se na tebe, animátoři.

4. února 2018 (neděle) ve 14 hodin

Milí farníci, srdečně Vás zvu na oslavu mých 50. narozenin.

P. Karel Janečka, farář

19. ledna 2018 (pátek) v 19.30 hodin

Srdečně zveme na 5. farní ples, který se koná v pátek 19. ledna 2018 v 19,30 hodin v Orlovně v Troubelicích.

Jízdní řád autobusu doplníme v lednu.

30. prosince 2017 (sobota) v 11 hodin

Římskokatolická farnost Oskava zve na žehnání varhan na Třemešku. Přijďte s námi prožít vánoční atmosféru s opravenými varhanami v sobotu 30. prosince.

16. prosince 2017 (sobota) v 15 hodin

Základní škola, Obec Nová Hradečná a Římskokatolická farnost Nová Hradečná zvou na adventní koncert do kostela sv. Vavřince v Nové Hradečné. Uskuteční se v sobotu 16. 12. v 15 hodin. Vystoupí žáci ZŠ Nová Hradečná a Chrámový sbor od sv. Kateřiny ze Zubří.

15. prosince 2017 (pátek)

Ahoj! Srdečně zveme mladé na adventní duchovní obnovu děkanátu Šternberk, která nese název Hledej své dary, daruj se (aneb duchovní obnova s dobročinností) a proběhne 15.-17.12.2017 na faře v Libině. Čeká nás přednáška otce Gabriela Malicha OP a dalších zajímavých hostů; adventní ztišení v modlitbě, společná mše svatá a také možnost přijmout svátost smíření. V sobotu odpoledne pak navštívíme seniory v domově důchodců a potěšíme je malým představením, které si předem připravíme.
Začínáme v pátek 15.12. v 18.00.
Cena za víkend je 200 kč a rozhodně si nezapomeň spacák, šátek, přezůvky, teplé oblečení, něco dobrého do kuchyně a hudební nástroj.
V případě jakýchkoli dotazů, kontaktuj animátory mailem (dekanatsternberk@gmail.com) nebo na tel. čísle: 774 414 882.
Přijeď objevit krásu darů, které Ti Pán vložil do života.
Budeme hledat cestu k druhým skrze naše talenty. Užijeme si víkend strávený společně.

Těšíme se na Tebe!

Maruška Slimaříková a Mája Osičková