Římskokatolická farnost Nová Hradečná

Připravuje se

8. prosince 2018 (sobota) v 15 hodin

Základní škola Nová Hradečná ve sppolupráci s Obcí Nová Hradečná a římskokatolickou farností pořádá adventní koncert v kostele sv. Vavřince          v Nové Hradečné. Koncert se uskuteční v sobotu 8. prosince v 15 hodin. Číslované vstupenky - místenky v ceně 100,- Kč bude možno zakoupit od pondělí 26.11. 2018 v kanceláři OÚ a ZŠ.

8. prosince 2018 (sobota) ve 14 hodin

Srdečně zveme na poutní mši svatou ke svatému Mikuláši do Mladoňova.

28. listopadu 2018 (středa) v 17 hodin

Srdečně Vás zveme na pletení adventních věnců v Zeleném salónku v restauraci Hanačka v Troubelicích.

24. listopadu 2018 (sobota) v 18 hodin

Animátoři mládeže děkanátu Šternberk zvou na sobotu 24. 11. na církevní Silvestr, který začne mší svatou v 18:00 hodin ve šternberském kostele, potom se přesuneme do farních sálů. Letošní ročník bude ve stylu pyžamové party, takže s sebou pyžamo, polštářek, příspěvek 70 Kč a buchtu na občerstvení.

16. listopadu 2018 (pátek) v 19 hodin

Přijměte pozvání na vyučování o charismatech v Zábřehu v pátek 16. 11. večer a v sobotu 17. 11. Přednášet bude Pavla Petrášková. Je to nesmírně kvalitní a přínosné pro všechny. Všichni křesťané dostávají charismata od okamžiku, kdy jejich vztah s Bohem začne být osobní. Např: charisma povzbuzování, charisma pohostinnosti, charisma organizace, charisma proroctví, charisma modrosti, charisma služby, atd. Přednášející vysvětlí, že rozlišování a užívání charismat může změnit a prohloubit život nejenom každého z nás, ale i našich farností a celé církve. Na seminář je třeba se přihlásit dle kontaktů na plakátku.

27. října 2018 (sobota) ve 14 hodin

Srdečně zveme za farnost Oskava myslivce a přátele lesa na mysliveckou pouť do Bedřichova v sobotu 27. října.

6. října 2018 (sobota) v 17 hodin

Přijměte pozvání na koncert k 100. výročí republiky a k poctě sv. Václava do Bedřichova a do Libiny.

15. září 2018 (sobota) v 15 hodin

ODPOLEDNE ANIMÁTORŮ

Baví tě zapojovat se do života děkanátu?Máš nápady a chuť pomáhat s organizací některé akce? Nebo tě naopak na předchozí akci něco naštvalo a máš nápad, jak to udělat jinak?

Potom přijď v sobotu 15.9. v 15 hodin na faru do Nákla! Budeme nejen plánovat akce na tento rok, ale hlavně se dobře pobavíme a poznáme. Zvaní jsou úplně všichni, i bez organizačních zkušeností!

Děkuji vám a s Pánem Bohem

Jakub Smyčka

12. srpna 2018 (neděle) v 15 hodin

Římskokatolická farnost Nová Hradečná zve na pouť k poctě sv. Vavřince, patrona kostela a farnosti.

Mše svatá bude ráno v 8 hodin a slavná poutní bude v 10 hodin. Tuto bude celebrovat P. Savio Řičica, dominikán z Olomouce. V 14,30 hodin bude svátostné požehnání. Po něm posezení na farní zahradě s dechovkou Rohelankou.

V rámci pouti bude opět MISIJNÍ JARMARK. Všichni jste srdečně zváni.

10. srpna 2018 (pátek) v 15 hodin

Ve farnosti Nová Hradečná se uskuteční příměstský tábor, který pořádá Centrum pro rodinu děkanátu Šternberk. Tábor bude probíhat v Orlovně v Troubelicích 6. - 10.  srpna. Informace a podrobnosti jsou k nalezení na webu http://sternberk.dcpr.cz/tábory.html .

« Zobrazit starší akce

Zobrazit mladší akce »