Připravuje se

19. ledna 2018 (pátek) v 19.30 hodin

Srdečně zveme na 5. farní ples, který se koná v pátek 19. ledna 2018 v 19,30 hodin v Orlovně v Troubelicích.

Jízdní řád autobusu doplníme v lednu.

30. prosince 2017 (sobota) v 11 hodin

Římskokatolická farnost Oskava zve na žehnání varhan na Třemešku. Přijďte s námi prožít vánoční atmosféru s opravenými varhanami v sobotu 30. prosince.

16. prosince 2017 (sobota) v 15 hodin

Základní škola, Obec Nová Hradečná a Římskokatolická farnost Nová Hradečná zvou na adventní koncert do kostela sv. Vavřince v Nové Hradečné. Uskuteční se v sobotu 16. 12. v 15 hodin. Vystoupí žáci ZŠ Nová Hradečná a Chrámový sbor od sv. Kateřiny ze Zubří.

15. prosince 2017 (pátek)

Ahoj! Srdečně zveme mladé na adventní duchovní obnovu děkanátu Šternberk, která nese název Hledej své dary, daruj se (aneb duchovní obnova s dobročinností) a proběhne 15.-17.12.2017 na faře v Libině. Čeká nás přednáška otce Gabriela Malicha OP a dalších zajímavých hostů; adventní ztišení v modlitbě, společná mše svatá a také možnost přijmout svátost smíření. V sobotu odpoledne pak navštívíme seniory v domově důchodců a potěšíme je malým představením, které si předem připravíme.
Začínáme v pátek 15.12. v 18.00.
Cena za víkend je 200 kč a rozhodně si nezapomeň spacák, šátek, přezůvky, teplé oblečení, něco dobrého do kuchyně a hudební nástroj.
V případě jakýchkoli dotazů, kontaktuj animátory mailem (dekanatsternberk@gmail.com) nebo na tel. čísle: 774 414 882.
Přijeď objevit krásu darů, které Ti Pán vložil do života.
Budeme hledat cestu k druhým skrze naše talenty. Užijeme si víkend strávený společně.

Těšíme se na Tebe!

Maruška Slimaříková a Mája Osičková

Aktuální informace na: Facebooku

10. prosince 2017 (neděle) v 15 hodin

Přijměte pozvání na adventní koncert do Mladoňova na neděli 10. prosince. V 15 hodin v kostele sv. Mikuláše zahraje a zazpívá soubor Variace z Rýmařova.

9. prosince 2017 (sobota) ve 14 hodin

Poutní mše svatá k poctě sv. Mikuláše v Mladoňově bude v sobotu 9. prosince ve 14 hodin. Zveme tentokrát především děti, neboť mezi nás přijde svatý Mikuláš.

Při mši svaté zazpívá schola z Nového Malína.

3. prosince 2017 (neděle) v 15 hodin

Na 1. neděli adventní 3. prosince  2017 zveme do kostela Navštívení Panny Marie v Troubelicích

na CESTU MANŽELŮ.

V 15 zastaveních se mohou „poutníci“ zamyslet nad svým vlastním manželstvím – od jeho počátku, narození dětí přes jejich výchovu, soužití s rodiči až po stárnutí.

Cílem této cesty je nabídka zastavení se, zamyšlení a možnosti nového pohledu na sebe, svého partnera a svůj vztah. Pro ty, kteří už jsou na konci cesty nebo ovdověli, mohou tato zamyšlení být zpytováním svědomí, co je třeba odevzdat Bohu k odpuštění. Pro ty, kdo na tuto cestu ještě nevyšli, může být povzbuzením, na co se zaměřit.

25. listopadu 2017 (sobota) od 18 hodin

Přijměte pozvání na děkanátní církevní silvestr, letos v duchu animovaných filmů. Začne to v sobotu 25. 11. 2017 v 18 hodin mší svatou ve farním kostele Zvěstování Panny Marie ve Šternberku. Navlečte na sebe originální kostýmy a přijďte v radosti a modlitbě velkolepě přivítat nový církevní rok. Vemte s sebou nejen své přátele, ale i něco dobrého na zakousnutí a také příspěvek 50kč. Přece jenom, kdo se trošku orientuje ve filmařině, ví, že filmy jsou drahej byznys ;). Dorazte, určitě je na co se těšit!

I my se na Vás těšíme! Tým AnimoŠt (Animátoři Šternberského děkanátu)

Anotace.pdf

11. listopadu 2017 (sobota) od 19 hodin

Přijměte srdečné pozvání na večer chval do farního kostela sv. Jiří do Libiny.

Aktuální info na: Facebooku

4. listopadu 2017 (sobota) ve 14 hodin

Přátelé myslivosti a Římskokatolická farnost Oskava zvou na mši svatou za lesníky, myslivce a jejich rodiny. Mše svatá bude v sobotu 4. 11. 2017 ve 14 hodin v kostele sv. Bedřicha v Bedřichově.

« Zobrazit starší akce

Zobrazit mladší akce »