PŘIPRAVUJE SE:

7. října 2017 (sobota) v 9 hodin

Oslavy JUBILEA FATIMY - 100. výročí zjevení Panny Marie ve Fatimě se uskuteční v centru ČM Fatimy v Koclířově u Svitav v sobotu 7. října. Začátek v 9,30 hodin, předpokládaný konec v 18 hodin. Hlavním celebrantem mše svaté bude kardinál Dominik Duka.

Na tyto oslavy pořádáme farní pouť. Ten den v našich farnostech nebude mše svatá. Zájemci o účast na pouti v Koclířově 7. 10. 2017 se hlaste co nejdříve Blance Karlíčkové, mob. 731 773 183.

28. září 2017 (čtvrtek) ve 14 hodin

Zveme na pouť k sv. Václavovi do Lipinky 28. září 2017.

28. září 2017 (čtvrtek) od 10 hodin

Rytířský turnaj pro děti a mládež v Olomouci u kapucínů, který se uskuteční na klášterní zahradě ve čtvrtek 28. září 2017. Turnaj pořádá olomoucká kapucínská komunita ve spolupráci s farností svatého Michala.

Na co se můžete těšit:

• od 10h: zábavné dopoledne, scénky, souboje, face painting
  • 13–16h: soutěže o sladké ceny

Také tentokrát budou mít děti příležitost, aby pomohly druhým. Za vysoutěžené zlaťáky si totiž budou moci koupit sladkost, nebo směnku. Peníze ze směnek pomohou potřebným dětem.

PS: Kdyby někdo chtěl jet, můžeme se domluvit na společné cestě - Franta.

Více informací: Kapucíni Facebook

23. září 2017 (sobota) od 19 hodin

Zveme každého, kdo rád tráví čas se Všemohoucím milujícím Bohem a také jej rád chválí - ať už zpěvem či nasloucháním - na večer chval do kostela Navštívení Panny Marie v Troubelicích. Může přijít opravdu každý.

Aktuální informace: Facebook

22. září 2017 (pátek) od 16.30 hodin

Srdečně zveme všechny, kdo mají pěkné vzpomínky na svět uvnitř almary (Narnie) - nebo i ty, co se chtějí podívat na promítané fotky, video, zakusit něco z atmosféry tábora, popovídat si, něco dobrého si opéci na ohni, případně říct prázdninám nadobro sbohem - na potáborové setkání. Společně vzpomínat budeme po mši svaté, která je vyjímečně přesunuta už na 16.30 hodin, na faře v Nové Hradečné.

Jak jste si jistě vy bystřejší všimli, tak do seznamu zvaných se nevejdou jen účastníci, vedoucí, kuchařky, kněží, rodiče všech zmíněných skupin, ale vlastně každý, kdo má zájem strávit krásný večer s bandou akčních Narnianů. Tak se nebojte přijmout naše pozvání a přijděte, budeme se na vás všechny moc těšit.

PS: kdo bude mít na sobě táborové tričko a šerpu, bude mít u nás sic velké, ale  o to bezvýznamnější plus ;)

15. - 17. září 2017 (pátek - neděle) od 17 hodin

Animoštovní teambuilding v Nové Hradečné na faře a okolí. Určeno pro každého, kdo chce pomáhat vytvářet křesťanské akce pro mladé v děkanátu Šternberk.

9. září 2017 (sobota)

Celodenní ministrantská pouť v Uherském Brodě. Nahlašte se prosím co nejdříve u otce Karla, neboť pojedeme společně autem/auty a potřebujeme vědět počty. Také aby organizátoři věděli a mohli se na nás patřičně připravit :).

Více info: ministranti.info

13. srpna 2017 (neděle)

Římskokatolická farnost Nová Hradečná zve na pouť k poctě sv. Vavřince, patrona farnosti, která se bude konat v neděli 13.8. 2017.

Mše svaté budou v 7,50 a v 10 hodin. Ve 14:30 hodin bude svátostné požehnání.

Dopoledne po bohoslužbách a od 15.00 proběhne Misijní jarmark. Po požehnání od 15 hodin jste zváni k posezení na faře s dechovkou Rohelankou.

16. července 2017 (neděle)

My, farníci nejen z Nové Hradečné, Libiny a Oskavy pořádáme 4. letní křesťanský tábor pro děti ve věku od 6-ti do 12 let v termínu 16. - 22. července 2017. Letos na grandiózní faře ve Velkých Losinách, která, ač tak nemusí na první pohled vypadat, skýtá nesčetná záhadná tajemství. Chcete se dozvědět jaká? Neváhejte podat přihlášku otci Karlovi Janečkovi nebo pí. Ludmile Hájkové v Nové Hradečné. Letošní téma je inspirované knižní sérií Letopisy Narnie od známého křesťanského spisovatele C. S. Lewise. Těšíme se na Vás!

Přihláška: Přihláška.pdf
Propozice: Informace.pdf

2. července 2017 (neděle) v 11 hodin

Slavnost ke 110. výročí posvěcení sochy Panny Marie Immaculaty v Troubelicích. Začátek mší svatou v 11 hodin v kostele Navštívení Panny Marie. Doprovázet bude krojovaný mužský sbor z Hradčovic.

« Zobrazit starší akce

Zobrazit mladší akce »