Římskokatolická farnost Nová Hradečná

Připravuje se

16. listopadu 2018 (pátek) v 19 hodin

Přijměte pozvání na vyučování o charismatech v Zábřehu v pátek 16. 11. večer a v sobotu 17. 11. Přednášet bude Pavla Petrášková. Je to nesmírně kvalitní a přínosné pro všechny. Všichni křesťané dostávají charismata od okamžiku, kdy jejich vztah s Bohem začne být osobní. Např: charisma povzbuzování, charisma pohostinnosti, charisma organizace, charisma proroctví, charisma modrosti, charisma služby, atd. Přednášející vysvětlí, že rozlišování a užívání charismat může změnit a prohloubit život nejenom každého z nás, ale i našich farností a celé církve. Na seminář je třeba se přihlásit dle kontaktů na plakátku.

24. listopadu 2018 (sobota) v 18 hodin

Animátoři mládeže děkanátu Šternberk zvou na sobotu 24. 11. na církevní Silvestr, který začne mší svatou v 18:00 hodin ve šternberském kostele, potom se přesuneme do farních sálů. Letošní ročník bude ve stylu pyžamové party, takže s sebou pyžamo, polštářek, příspěvek 70 Kč a buchtu na občerstvení.

« Zobrazit starší akce