PŘIPRAVUJE SE:

15. prosince 2017 (pátek)

Ahoj! Srdečně zveme mladé na adventní duchovní obnovu děkanátu Šternberk, která nese název Hledej své dary, daruj se (aneb duchovní obnova s dobročinností) a proběhne 15.-17.12.2017 na faře v Libině. Čeká nás přednáška otce Gabriela Malicha OP a dalších zajímavých hostů; adventní ztišení v modlitbě, společná mše svatá a také možnost přijmout svátost smíření. V sobotu odpoledne pak navštívíme seniory v domově důchodců a potěšíme je malým představením, které si předem připravíme.
Začínáme v pátek 15.12. v 18.00.
Cena za víkend je 200 kč a rozhodně si nezapomeň spacák, šátek, přezůvky, teplé oblečení, něco dobrého do kuchyně a hudební nástroj.
V případě jakýchkoli dotazů, kontaktuj animátory mailem (dekanatsternberk@gmail.com) nebo na tel. čísle: 774 414 882.
Přijeď objevit krásu darů, které Ti Pán vložil do života.
Budeme hledat cestu k druhým skrze naše talenty. Užijeme si víkend strávený společně.

Těšíme se na Tebe!

Maruška Slimaříková a Mája Osičková

Aktuální informace na: Facebooku

16. prosince 2017 (sobota) v 15 hodin

Základní škola, Obec Nová Hradečná a Římskokatolická farnost Nová Hradečná zvou na adventní koncert do kostela sv. Vavřince v Nové Hradečné. Uskuteční se v sobotu 16. 12. v 15 hodin. Vystoupí žáci ZŠ Nová Hradečná a Chrámový sbor od sv. Kateřiny ze Zubří.

30. prosince 2017 (sobota) v 11 hodin

Římskokatolická farnost Oskava zve na žehnání varhan na Třemešku. Přijďte s námi prožít vánoční atmosféru s opravenými varhanami v sobotu 30. prosince.

« Zobrazit starší akce

Den: Pondělí