Římskokatolická farnost Nová Hradečná

Připravuje se

22. července 2018 (neděle) ve 13 hodin

Letní křesťanský tábor ve Velkých Losinách pro děti ve věku od 6 do 13 let. Usilujeme o to, aby to byl krásný týden prožitý s Bohem plný přátelství, dobrodružství, odvahy, srandy, zpěvu, her i radosti. Na táboře se vypravíme do země zvané Středozemě obývané hobity, trpaslíky, elfy, ale i skřety, tupými zlobry nebo hrůzu nahánějícími draky. Sami jsme zvědaví, co všechno na této dobrodružné cestě, jejímž cílem je Osamělá hora, potkáme a zažijeme! Už sama hora skýtá ohromné poklady, tajemství, ale i strašlivého draka Šmaka, se kterým se budeme muset vypořádat. Máš odvahu vyjít ze své pohodlnosti a přidat se?!

Přihláška.pdf

Informace pro rodiče.pdf

Za tým nadšených mladých lidí z různých koutů Olomoucké arcidiecéze zvou a těší se na Vás Lidka Hájková (734264430) a Franta Pospíšil (739782323)

Více nebo stejně informací na facebooku.

22. července 2018 (neděle) v 15 hodin

Římskokatolická farnost Oskava srdečně zve na poutní mši svatou do Bedřichova. Uskuteční se v neděli 22. 7. 2018 v 15 hodin.

10. srpna 2018 (pátek) v 15 hodin

Ve farnosti Nová Hradečná se uskuteční příměstský tábor, který pořádá Centrum pro rodinu děkanátu Šternberk. Tábor bude probíhat v Orlovně v Troubelicích 6. - 10.  srpna. Informace a podrobnosti jsou k nalezení na webu http://sternberk.dcpr.cz/tábory.html .

« Zobrazit starší akce